مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات کمپوت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کمپوت آناناس مجوزداربا سیب سلامت

آیا همه ی کمپوت های آناناس با مجوز وارد کشور می شود؟ چه کمپوت های آناناسی مجوز واردات و سیب سلامت دارند؟ برای خرید کمپوت آناناس مجوز دار با سیب سلامت به کجا باید مراجعه کنیم؟ تفاوت قیمت کمپوت آناناس مجوز دار با بدون مجوز چه مقدار است؟

از آنجایی که میوه آناناس هنوز در کشور خودمان تولید نشده است که بتوان از آن کمپوت آناناس تهیه نمود کمپوت های آناناس به صورت وارداتی وارد کشور می شود و به فروش می رسد. این کمپوت های آناناس محصول کشور تایلند بوده و از آنجا به کشور ما وارد می شود. حال در بعضی موارد بدون مجوز و پرداخت مالیات و در بعضی موارد با مجوز واردات و سیب سلامت.

کالاهایی که به صورت قاچاق وارد کشور می شود از آنجایی که پولی برای مالیات پرداخت نمی شود ارزان تر از نمونه مجوز دار به فروش می رسد. از این جهت خریداران برای تهیه کالای ارزان ترجیح به خرید نمونه قاچاق می دهند.

اما این نکته را در نظر نمی گیرند که اگر فقط یک بار بارشان گیر بیوفتد از آنجایی که هیچ مدرکی برای ورود کالای وارداتی ندارند بار ضبط شده و مشمول پرداخت جریمه گزافی می شوند. با این کار نه تنها محصول خود را از دست داده اند بلکه تمامی سرمایه شان نیز از بین می رود.

پس با خرید کمپوت آناناس مجوز دار که تفاوت چندانی با نمونه بدون مجوز ندارد بار خود را بیمه کنید و با خیال راحت به مقصد برسانید. کمپوت آناناس را با سیب سلامت و مجوزدار تهیه وخریداری کنید.

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات کمپوت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *